ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Тримаймося!
Неймовірні тури від засновника Чорнобильського туризму Подивитися відео Замовити тур або
 

Кращі цінові пропозиції на екскурсії

Нові види турів
 

Вибір типу екскурсії в Чорнобиль

У нас більше всіх досвіду з організації екскурсій до Чорнобиля
Досвідчені гіди, які вміють дуже цікаво розповідати про все, що ви побачите. Якщо у вас слова “гід” і “екскурсія” викликають тужливі спогади про “поточних” тургруп, нудному бубнеж з папірця і думках “краще б самі по путівника все подивилися” – ми доведемо вам, що серед розповідають і показують є і люди, закохані в свою роботу.

Оформлення дозвільних документів на відвідування Зони відчуження . Ми робимо все можливе, щоб для вас ця частина процесу звелася до двох простих речей: вислати нам свої паспортні дані , і приїхати до зазначеного паспортом до місця зустрічі .

Транспортне обслуговування протягом всієї поїздки: від легкових автомобілів з досвідченим водієм в індивідуальних поїздках до комфортабельних автобусів з кондиціонером і документальними фільмами по дорозі – в групових. Всі наші водії були в Зоні відчуження вже багато разів, тому затримки в дорозі, навіть за серйозних погодних умов, вони можуть звести до мінімуму. Зокрема, під час безпрецедентного снігопаду в березні-2013, який паралізував цілий Київ, ми були єдиною групою в ті дні, якій не довелося відкопувати свій автобус по дорозі.

 

Чому обирають нас?

У нас більше всіх досвіду з організації екскурсій до Чорнобиля

Це безпечно

Ми дотримуємося техніки безпеки, розроблену спеціально для забруднених територій

Це цікаво

Ви почуєте інформацію як від очевидців подій на ЧАЕС в 1986 році, так і дослідників змін Зони протягом усіх цих років

Це корисно

Ви дізнаєтеся, що таке радіація, як її вимірювати, де вона присутня, коли її слід побоюватися і як захиститися від негативних наслідків

 

Корисні статті та новини

Блог проекту Chernobyl Zone - Radioactive Team

Відгуки наших клієнтів

Справжні відгуки зі сторінки Trip Advisor
Спасибо большое за очень интересный и увлекательный тур в ЧЗО! Фактически исполнилась моя мечта, которая жила уже ни один год. Большое спасибо экскурсоводу Владимиру Герасимову за интересную и многогранную экскурсию (я наверно задолбал его вопросами, но ответ получил на все). Советую Chernobyl Zone за качество работы: комфортные перевозки, отличных гидов и море потрясающих эмоций. Григорий из Одессы 10-11 ноября 2018

SGinCHZO
TripAdvisor
Мы група неслышащих людей из разных городов Украины, получили массу впечатлений и были страшнено любопитны на заброшеные здания. Все благодаря классному гиду Илье он не старался рассказать и показал нас необычные места в Припяти. Нам было сложно понять то что говорил гид по пути в автобусе и мы не постеснялись попросили гиду нас повторно и коротко рассказать, он быстро согласился и рассказал. Поездка была впечатляющая и незабываемая, некотрые даже хотят еще раз поехать в зоне отчуждения. Мы благодарим за активность и помощью.

Максим Б
TripAdvisor
Бывает иногда, что из гида сквозит усталость от многократно повторяемого рассказа и его усталость заражается слушателем... Но это точно было НЕ об этой экскурсии. Ни разу за всю прогулку я не загрустил и не словил шальную мысль "поскорее бы уже конец - и домой". Помимо обязательных must-see в Припяти, к экскурсии приложились село Копачи, Дуга, рыбхоз и (бонус-пойнт) волею случаев увидели почти вблизи коней Пржевальского. Когда-нибудь я еще вернусь сюда.

Paul_Ilv
TripAdvisor
Однозначно это судьба...)) С мужем решили поехать еще раз в зону в этом году, на сей раз зимой. Ни разу не жалею об этом. Снова тот же автобус, и самое смешное что в этот раз снова тот же гид. Тим спасибо тебе огромное, ты как всегда сумел удивить своими историями! Всем фанатам Чернобыля рекомендую побывать там зимой. Это место по особенному красивое в снегу.

NstD1980
TripAdvisor